Зйомка портфоліо


ЗЙОМКА МОДЕЛЬНОГО ПОРТФОЛІО

Професійна фотостудія XXL-STUDIO пропонує допомогу у створенні модельного портфоліо, а саме колекції зображень, що демонструють навички та потенціал моделі. Таке портфоліо може використовуватися моделлю для презентації своєї роботи потенціальним клієнтам, модельним агенствам, фотографам, стилістам і іншим професіоналам модельної індустрії.

Наша професійна команда допоможе визначити ваш персональний стиль, який відображає вашу унікальність, підібрати концепцію та настрій зйомки. Вирішити, яка атмосфера, образи, макіяж, заска та стилістичні рішення будуть на знімках. Під час зйомки фотограф навчить працювати з різними позами, виразами обличчя та жестами, щоб створити різноманітність у вашому портфоліо. 

Та треба пам'ятати, що модельне портфоліо - це постійно розвиваючийся інструмент, і Ви можете додавати нові фотографії та оновлювати його, коли Ви отримуєте новий досвід та знімки.

ПРОФЕСІЙНЕ ПОРТФОЛІО В КИЄВІ

XXL-STUDIO пропонує послуги по створенню професійного портфоліо в Києві будь-якого ступеня складності для самих різних цілей.

Ми розуміємо наскільки важлива зйомка професійного портфоліо, особливо, якщо справа стосується Вашого кар'єрного росту. Тому надаємо тільки кращі дизайнерськи оформлені зали для фотосесій, з унікальним інтер'єром, талановитих фотографів, візажистів, ретушерів - справжніх майстрів своєї справи, високо технологічне обладнання Profoto та Godox.

Така фотосесія має безліч переваг:
  • Створює образ цілеспрямованої ділової людини;
  • Працює на особистий бренд;
  • Візуалізує професійні якості;
  • Підкреслює індивідуальність людини.
Професійно виконані знімки стануть візитною карткою в медіа-просторі, на корпоративному сайті або буклеті.