Сімейна фотосессія


Величезну популярність в останні роки набирають студійні сімейні фотосесії. Завдяки професіоналізму та високоякісної апаратурі результати проведених кількох годин зйомок в компанії XXL-studio здивують навіть знавців мистецтва фотографії.

Фотосесії сімейних пар тепер знайдуть новий, індивідуальний характер, адже ідеї молодих фотографів легко здійснити за допомогою ідеально підібраного інтер'єру.

Сімейна фотосесія в студії, оснащеної розкішними дорогими італійськими меблями, аксесуарами і декором може легко перетворитися на справжню пригоду, про яку так мріють багато молодих пар.

У нас зібрані чудові речі, меблі кращих виробників і, звичайно, розкішний одяг, від COCOBOUTIQUE https://www.instagram.com/_____cocoboutique_____/?hl=ru , який також можна використовувати для підтримки концепції фотосесії.

ПРОПОНУЄМО НАСТУПНІ ПАКЕТИ СІМЕЙНОЇ ФОТОСЕСІЇ:

Пакет "S"
Вартість 3000 грн.
Пакет "М" 
Вартість 5000 грн.
Пакет "L"
Вартість 7000 грн.
1 година роботи фотографа 1 година роботи фотографа 2 години роботи фотографа
1 година оренди  будь-якого залу XXL-STUDIO 1 година оренди  будь-якого залу XXL-STUDIO 2 година оренди  будь-якого залу XXL-STUDIO
до 3 людей     до 3 людей до 4 людей    
до 5 локацій в залі до 5 локацій в залі до 5 локацій в залі
10 фото з ретушшю + всі оригінали  1 година  оренди гримерної кімнати  1 година  оренди гримерної кімнати 
  макіяж та зачіска від візажиста XXL-STUDIO (один образ)  макіяж та зачіска від візажиста XXL-STUDIO (один образ) 
  1-2 вбрання від COCOBOUTIQUE 3 вбрання від COCOBOUTIQUE
  10 фото з ретушшю + всі оригінали 15 фото з ретушшю + всі оригінали
Ви можете придбати подарунковий сертифікат Пакету "S"     Ви можете придбати подарунковий сертифікат Пакету "М"     Ви можете придбати подарунковий сертифікат Пакету "L"   
Ви можете замовити сімейну фотосесію зателефонувавши адміністратору студії за номером (067) 596 01 11, або заповнивши форму on line Зворотній зв'язок на нашому сайті.

Рекомендовані зали для сімейної фотосесії Зал "Лайт"Зал "Афродіта"Зал "Париж"Зал "Wood"Зал "Хілтон"Зал "Бруклін".ПРОФЕСІЙНА СІМЕЙНА ФОТОСЕССІЯ

Важливо запам'ятати, що в нашій сучасній студії XXL-studio професійні сімейні фотосесії проводяться тільки досвідченими майстрами своєї справи. Кожен наш співробітник - це успішний фотограф, для якого створити грандіозні фото, які будуть до душі всієї сім'ї - основний пріоритет роботи. Головна перевага використання наших послуг - готовність повністю супроводжувати весь процес зйомки декількох годин Вашого життя.

У команді працюють стилісти, гримери, візажисти, і багато інших відповідальних співробітників, які неодмінно створять всі умови для того, щоб Ви відчували себе так само комфортно, як у себе вдома. Вартість сімейної фотосесії у нас залежить від кількості отриманих послуг. Але, не забуваємо, що ми завжди викладаємось на 100%, тому результат гідний сплачених коштів.

Ми використовуємо у своїй роботі тільки професійну апаратуру Profoto, тому можемо впевнено гарантувати чудові знімки, які зможуть прикрасити Вашу квартиру пам'ятними моментами.

У свою чергу XXL-studio пропонує відкрити для себе нову сторінку життя, де кожна деталь бездоганна, спрямована на відповідальну роботу, яка підкреслить гармонію сімейних відносин.

Шановні клієнти! Фотозйомка, виконана фотографами «XXL-Studio» - дає фотостудії право використовувати отримані фотографії для виставок, друкованих видань, розміщення в своєму портфоліо.

Ми залишаємо за собою право відмовити в проведенні зйомки без пояснення причин, завчасно попередивши про це.