• Новий зал ЛАЙТ
 • Новий зал Хілтон
 • Vogue
 • Фотосесія Lovestory
 • All Inclusive
 • Новий зал WOOD
 • OTORVA
 • XXL studio
  Професійна фотостудія, сучасні зали, досвідчена і креативна команда фотографів, візажистів і дизайнерів
 • Студія 1 - ЦЕХ Студія 1 - ЦЕХ
 • Студія 2 - Лайт Студія 2 - Лайт
 • Студія 3 - Коктейль Студія 3 - Коктейль
 • Студія 4 - Wood Студія 4 - Wood
 • Студія 5 - Париж Студія 5 - Париж
 • Студія 6 - Хілтон Студія 6 - Хілтон
 • Студія 7 - Версаль Студія 7 - Версаль
 • Студія 8 - Оторва Студія 8 - Оторва
 • Студія 9 - Афродіта Студія 9 - Афродіта
 • Студія 10 - Бруклін Студія 10 - Бруклін
 • Побачити всі інтер'єри 10 залів
 • Первый
 • Фотосессия у професионалов
 • Третий
 • Первый
 • Второй

Без професійно створеного портфоліо не обійтися жодної моделі або акторові. Не менш важливо портфоліо і для фотографів, перукарів, візажистів. І навіть якщо Ви не належите до жодної з перерахованих категорій, якісно виконані ексклюзивні фотографії відмінно доповнять фотоальбом. Портфоліо дає можливість розкрити Ваші кращі індивідуальні риси, професійні якості. Хочу портфоліо
 • Фото

XXLstudio, перша в Україні, яка пропонує можливість оренди фотостудія з професійним обладнанням, оригінально декорованими залами, талановитими фотографами, візажистами. Якщо Ви шукаєте ідеальне місце для фотозйомки - телефонуйте за тел або записуйтеся прямо на нашому сайті! Замовити оренду
ПРОФЕСІЙНА ФОТОСТУДІЯ В КИЄВІ XXL-STUDIO

Фотографія - це ціле життя в одній миті, тонкий зв'язок з минулим і приємне передчуття майбутнього. Створити унікальність, відчути найкращі миті, вловити щирість і щастя можливо тільки в кращій фотостудії в Києві. Ми запрошуємо створювати якісні, дорогі і неповторні фото в найбільшій фотостудії в Києві.

Інтер'єрна фотостудія XXL-Studio відкрита 24 години на добу. Замовляйте ексклюзивні локації онлайн і скористайтеся послугами в підходящій для Вас час. Дотримуйтесь звичайного для себе графіка, працюйте, творіть в комфортний для Вас час в VIP-студії.

У XXL-Studio Ви завжди зможете втілити в життя сміливі фантазії, розкрити свій потенціал як фотографа, режисера, моделі. Професійний творчій майданчик для реалізації будь-яких Ваших проектів - це дружня атмосфера, найкраще обладнання, комфортні умови для фотосесії в будь-якому стилі та напрямку.

Ми раді допомогти професіоналам підкорювати нові творчі вершини, надати кращій технічний супровід і підібрати комфортну локацію для тематичних зйомок. Студія відкрита для тих, хто тільки знайомиться з мистецтвом фотографії. Ми допоможемо розкрити Ваш потенціал, відкриваючи двері в світ досконалості.
 
ВЕЛИКА ФОТОСТУДІЯ В КИЄВІ - МАЙСТЕРНЯ СМІЛИВИХ ІДЕЙ

Фотограф, як і художник, бачить чудовий результат, відтворює картину до дрібниць в своїй уяві. Тому так важливо створити правильну обстановку, грамотно заповнити простір і підкреслити глибину кадру. У фотостудії XXL-Studio все це доступно в наших творчих майстеренях - унікальних залах з розкішними інтер'єрами.

Студія XXL-Studio - це безмежний простір для створення сміливих і ніжних, строгих і веселих, але завжди унікальних фото. У нас найбільші зали для зйомок в Києві (мінімальний зал займає площу 86 метрів). Тут легко провести будь-який вид зйомки: приватні сімейні та весільні фото, зйомка портфоліо, кліпи для зірок шоу бізнесу, корпоративна і рекламна зйомка.

Величезні, світлі, грамотно скомпонованими локації в наших залах зручні для проведення професійних комерційних студійних фотозйомок. Зйомки рекламних роликів і програм, запис незвичайних журналістських проектів і кліпів до нового хіту пройдуть легко, цікаво, з родзинкою для «смачної» подачі глядачеві.

З нашими багатими ресурсами - дизайнерськими інтер'єрними фотозонами, технічним оснащенням (надаємо оренду фотообладнання Profoto), правильним світлом - створення лукбука, студійна фотозйомка товарів, корпоративні фото принесуть Вам хороший результат і фінансовий успіх.

Професійні фотосесії в студії допоможуть підкреслити щирість сімейних відносин. Весільна студійна фотозйомка підійде не тільки молодятам, а й парам, які пліч-о-пліч прожили багато десятиліть. За допомогою романтичної обстановки легко розпалити вогонь в їхніх очах, передати енергію і єдність таких пар. У нас Ви зможете зробити живі, надихаючі фото.

Передати життєрадісність, відкритість і ніжність дітей - основний посил будь-якої дитячої фотосесії. За допомогою високоякісного обладнання фотограф зможе вловити кожну мить щасливого дитинства маленьких героїв фотозйомки.

СТУДІЇ ДЛЯ ФОТОСЕСІЇ

В інтер'єрній фотостудії XXL-Studio Ви потрапляєте в приємну атмосферу, де кожна деталь надихає до прекрасних знімків. Творчість і ідеї вітають у повітрі. Фотостудія XXL-Studio зустрічає гостей комфортним теплим залом очікування зі зручними меблями. Ми розуміємо, як важливо залишатися на зв'язку, тому у всіх приміщеннях є безкоштовний WI-FI.

Ми пропонуємо на вибір 8 просторих унікальних залів. Кожне приміщення - це оазис натхнення, який підкреслить характер фотосесії: від затишного домашнього простору до інтригуючих майданчиків в стилі лофт, від величних замкових інтер’єрів до розкішних романтичних острівців.

Всі локації оформлені за проектами провідних дизайнерів столиці. Це абсолютно нове уявлення практичного, творчого простору, яке виходить за рамки «простої» студії. Нестандартні поєднання і оригінальні композиції вдало переплітаються в комфортних залах. Тут зручно втілювати в життя цікаві ідеї, наповнити сюжет енергетикою автора чи моделі.

Інтер'єр обладнаний дорогими італійськими меблями і стильними декораціями. Сучасна обстановка вміщує всі необхідні компоненти для якісної зйомки в студії - м'які дорогі крісла, розкішні дивани та подушки оригінальної форми, елегантні фіранки і шикарна ліпнина. Безліч варіантів індивідуально виконаних інтер'єрних локацій надихає на створення барвистих і стильних фото.
 
СТУДІЙНА ЗЙОМКА - ПЕРЕВАГА В ДЕТАЛЯХ

Для створення хороших фото потрібен не тільки досвідчений фотограф, але і хороше обладнання. Але для завершення образу, для посилення почуттів і зрозумілого сприйняття важливо використовувати додаткові атрибути і деталі інтер'єру, правильно підібрати декорації. Таке наповнення послужить вдалим оформленням майстерно виконаного фото.

Дзеркала і крісла, куби і прикраси, шкіряні елементи декору і металеві фігури, - далеко не повний список можливих атрибутів, які посилять антураж приміщення. Ви можете скористатися нашою компактною професійною гримерною кімнатою або послугами візажиста. Команда професійних стилістів-візажистів допоможе підібрати дорогі дизайнерські костюми, зробити привабливий макіяж.

Ми пропонуємо орендувати майстерню з величезними можливостями. Ми об'єднали в єдине полотно для творчості приголомшливі дорого облаштовані локації, якісний реквізит, професійне обладнання. У XXL-Studio легко створювати креативні фото і відео за дуже приємною ціною, які можуть змінити світогляд, піднести світ в іншому світлі.